ZŠ a MŠ Mladá Vožice

ZŠ a MŠ

Škola online

Zápis do 1. tříd, školní rok 2024/2025

Základní škola a Mateřská škola Mladá Vožice zve všechny předškoláky a jejich rodiče k zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025, který se uskuteční ve středu 3. dubna 2024 v době od 12:00 do 17:00 hod. v budově I. stupně v 1. patře.

Elektronická registrace zápisu bude probíhat od pondělí 18. března 2024 do pondělí 1. dubna 2024. Odkaz bude zveřejněn na webových stránkách školy. Během registrace budete mít možnost volby času zápisu. Po jejím dokončení Vám na e-mail přijde předvyplněná žádost o přijetí k základnímu vzdělání, kterou doplníte o další údaje a vytištěnou přinesete s sebou k zápisu společně s rodným listem dítěte a občanským průkazem zákonného zástupce.

Zápis k povinné školní docházce je určen pro děti, které do 31. 8. 2024 dovrší šestý rok věku a děti, kterým byl pro školní rok 2023/2024 udělen odklad.

Žádá-li zákonný zástupce o přijetí dítěte, které dosáhne šestého roku věku až v průběhu školního roku 2024/2025, musí svou žádost doplnit doporučujícím vyjádřením PPP nebo SPC.

Žádá-li zákonný zástupce o odklad školní docházky, dostaví se s dítětem a doloží doporučující vyjádření PPP a lékaře.

Informace k zápisu Vám rádi zodpovíme na e-mailové adrese: reditel@zsvozice.cz nebo zastupce@zsvozice.cz.

UPOZORNĚNÍ! Během března dojde ke změně vzhledu webových stránek školy.